ELA BEBEĞİN DOĞUM HİKAYESİ

YAZAN: KATEGORİ: Blog, Doğum Henüz Yorum Yapılmamış. , , , , , ,

Ela Bebek beklediğimiz tarihten 3 gün önce gelerek hepimize süpriz yaptı. :)

Çekim için yola koyulduğumda daha gün aydınlanmamıştı… Hastaneye vardığımda ise anne ameliyathanedeydi… Hemen hızlı bir şekilde üzerimi değiştirip yanına gittim. Şükür ki doğum henüz başlamamıştı… Anne beni görünce mutlu oldu, bense doğuma yetiştiğim için… :)

Biz içeride Ela bebeği beklerken, dışarıda da bizi Ela’nın babası, abisi, halası ve babaannesi bekliyordu…

Ela’nın abisi çok erken uyandırılmasına rağmen hiç mızmızlanmadan, heyecanla hazırlanmış. Kaşla göz arasında çantasına playstation’ı atmayı da unutmamış. :)

Doktorumuz espirili, annemiz neşeli, bebeğimiz sağlıklı… Güzel bir doğum yaşadık…

Günümüz güzel ve hareketli geçti. Gelen giden dostlar, akrabalar…

Doğuma hazırlıksız yakalanan anne için özel kuaför hizmeti geldi…Biz kadınlar için çok normal bir durum bu ama eminim bir erkek için çok ilginçtir… :) “Şu kadınları anlamak ne güç” diyorlardır kesin…

Hasta yatağında bile süsünü düşünebiliyor :) Evet, düşünürüz. :) Ben de; doğuma gitmeden föne gidenlerdenim :)

Böyle herşey neşeli ve güzel geçerken birden kendimi kötü hissetmeye başladım. İlk kez böyle birşey başıma geliyordu. Hastayken düğün çekimlerine gitmek durumunda kaldığım anlar olmuştu… Heyecanla bekledikleri düğün günlerinde, beni bekliyorken, nasıl derdim insanlara, “ben hastayım, kusura bakmayın gelemem” diye…O yüzden hasta hasta gittim o çekimlere…

Ama şimdi durum farklıydı. Ben buraya geldiğimde hiçbir şeyim yoktu, fakat nasıl olduysa yediğim birşey beni kötü yapmıştı :( Böyle bir durumla ilk kez karşılaştım, umarım bir daha da karşılaşmam… :( Elimden geldiği kadar rahatsızlığımı aileye yansıtmamaya çalışarak çekimi tamamladım.

Bu güzel aile ile zor ama bir o kadar da keyifli bir gün geçirdim.

Ela Bebeğin ömrü uzun, bahtı da hep açık olsun…

 

 

 

Diğer Yazılar:

Lütfen yorum yazın!