EYLÜL BEBEĞİ BEKLERKEN

YAZAN: KATEGORİ: Blog, Doğum 2 YORUM , , , , , , , ,

Hastaneye gittiğimde öyle şaşırdım ki… Anaanne aynı benim rahmetli cicianneme benziyordu. Çok severdim kendisini… Yeri çok ayrıdır bizim için. Nur içinde yatsın. Bu benzerliğin sebebini de çok geçmeden öğrendim. Aynı soydanmışız meğer :) Onlar Tatar, biz Tatar :) Kan çekmesi ne demek bir kez daha anladım. Çok çabuk kaynaştık. :) Kendi adıma rahatlıkla söyleyebilirim ki birlikteyken çok iyi vakit geçirdik. Teşekkür ediyorum tekrardan kendilerine bu güzel dostluk için…

Aslına bakarsanız aslında doğuma daha vardı… Biz biraz onun keyfini kaçırdık. Sunni sancı ile gelişini öne çektik. Çektik çekmesine ama “bana mısın” da demedi… İnat etti o gün doğmadı. :)

Doktorunun öngörüsüne karşılık, ailenin de isteğiyle evime geri döndüm. Yine teyakkuza geçmiş halde bir gece geçirdim…

Sabah ola, hayrola…

Diğer Yazılar:

2 Comments

 1. Pınar Akmusluk |

  Sevgi hanımı bir dost tavsiyesi ile tanıdık. Daha ilk gördüğümüzde de doğru bir karar verdiğimizi anladık. Kendisinin de bahsettiği üzere aynı soydan geliyoruz ))
  Suni sancı verilerek normal doğum olduğu için bebeğimi bayağı bekledik. Anlayışı için ayrıca teşekkür ederiz…
  Sevgi hanım hem bu bekleyişlerimizi çekti hem de bol bol sohbet ettik. Bazen poz verdik, bazen de Sevgi hanım profesyonelliği ile anlık dokunuşlarla yakaladı ne hissettiğimizi ve yaşadığımızı… Doğal ve emsalsiz kareler bıraktı hayatımıza. Fotoğraflardan da görüldüğü üzere….
  Kemdisine çok teşekkür ederiz… İkinci de de görüşmek üzere… sevgilerimizle…

  Cevapla