Buğlem Bebek dünyaya merhaba dedi

YAZAN: KATEGORİ: Blog, Doğum 1 YORUM , , , , , , , ,

Buğlem, annesi ve ben önce bir cafede bir araya geldik. Buğlem annesinin karnına tekmeler atarak katıldı bizim sohpetimize :) Nasıl kibar bir annesi var anlatamam… Çekimlerden, bebeklerden, doğumdan, çocuklarımızdan, bebek heyecanından bahsettik. Albümümdeki bebekleri beraber sevdik :) Sonra doğumda görüşmek üzere deyip ayrıldık… Doğuma kadar da yine irtibatımız kesilmedi tabii…(Facebook iyi ki var!) :)

Sonra o heyecanlı günde bir araya geldik. Hastaneye vardığımda onlar için ayrılmış odayı doğrusu ışık ve büyüklük açısından hiç beğenmedim. Hemen yardım istedim oradakilerden. Fotoğraf çekeceğimizi, daha aydınlık ve büyük bir oda olup olmadığını sordum. Sağolsunlar bana bu konuda çok yardımcı oldular. Daha ışık alan ve daha büyük bir oda sundular. (Ağlamayana meme yok!)

Kahraman ailesi gelmeden bu işi çözmüş olmama sevindim.

Birazdan kuaförden süslenmiş bir şekilde Selay Hanım, ablası ve tabii Buğlem’in babası ve abisi neşe ve heyecan içende geldiler hastaneye :) Onların ardından da çok geçmeden Selay Hanım’ın okul arkadaşlarının da bize katılmasıyla neşemize neşe katılmış oldu. Güle oynaya girdi Selay Hanım doğuma… Giderayak yaşanan duygulu anlar dışında biz o çekimde hep güldük. Dileğim bu neşeli halleri ömürleri boyunca devam etsin bu güzel insanlarda… Buğlem Bebek de böyle güle oynaya büyüsün aralarında…

 

 

Diğer Yazılar:

One Comment

  1. Selay Çelik Kahraman |

    Sevgi Hanım yaaaa gene duygulandırdınız beni bizim içinde çok çok güzel bir çekimdi herşey mükemmeldi okadar özveriyle çalıştınız ki diyecek hiç birşey bulamıyorum iyiki sizinle tanışmışım sizinle tanışmama vesile olan Yeşim Hanımada tekrar teşekkür ediyorum.

    Cevapla

Lütfen yorum yazın!