Pamuk gibi bir bebek, Haluk Poyraz Bebek

YAZAN: KATEGORİ: Blog, Doğum Henüz Yorum Yapılmamış. , , , , ,

Tam uyumaya hazırlanıyordum ki telefonum çaldı… Arıyan doğumunu beklediğim Serap Hanım’mış… Bu telefon beni hemen teyakkuza geçirdi :) Pillerim, kartlarım, makinem hazırola geçtiler. Yatağıma her an kalkıp yola çıkacakmış fikri ile girdim. (ne kötü bir hisss) :) Telsiz telefonu, cep telefonumu yanıma aldım. Kulağım çalabilecek telefonlarda, aklım ve yüreğim Serap Hanım da uyumaya, biraz dinlenmeye çalıştım. Peşpeşe gelen çekimlerden dolayı gerçekten çok yorgundum ve uykuya, dinlenmeye ihtiyacım vardı… Poyraz Bebek ile iç sesimle konuştum. “Nooolur bu gece gelme, sabahı bekle, uyuyalım :) “

Dalmışım, bir ara çalan telefonum ile yeniden uyandım. Serap Hanım uyayabileceğimi, yarın sabah görüşeceğimizi söyleyince mutlu olmadım desem yalan olur :) Bu haberi almamla, yeniden kendimi uykuya vermem bir oldu :)

Ertesi gün söz dinleyen Poyraz Bebeğin fotoğraflarını çekmek için hastane yollarına koyuldum. :)

Ameliyathanelerde babalara alışığım ama ilk defa bir dedenin de bu mucizeye şahitlik ettiğini bu doğumda gördüm. Poyraz Bebeğin dedesi emekli bir doktor. Benim için oldukça değişik bir durumdu bu ama eminim o dede için durum çok çok daha özeldi… Maaile doğumdaydık anlıyacağınız. Bir adet anne, bir adet baba, bir adet dede :)

Çok tatlıydı Poyraz Bebeğim. Onu kucağıma aldığımda miss gibi kokuyordu. Teni kadife gibiydi… Annelik hormonlarıma çok ciddi etki yapabilecek kadar güzel kokuyordu :) Durumun ciddiyetine varıp onu annesinin kucağına verdim. :) Çünkü “çocuk da yaparım, kariyer de” demenin ne kadar güç olduğunu biliyordum :)

Bu tatlı bebeğe kendimi iyice kaptırmadan çekim sonunda yanlarından ayrıldım. Şimdi onu fotoğraflarından seviyorum. :) Uzun ve sağlıklı bir ömrün olsun Poyraz Bebek. Fotoğraflarına bakınca beni hatırla e mi? :)

 

 

Diğer Yazılar:

Lütfen yorum yazın!