Minik Defne ailesine kavuştu

YAZAN: KATEGORİ: Blog, Doğum Henüz Yorum Yapılmamış. , , , ,

Defne’nin annesi ile çekim için bir türlü netliğe varamamıştık. Bir akşam geç vakit facebookta dolanırken yine karşılaştık ve Defne’nin sabaha doğacağını duyunca çok şaşırdım. Karar vermek için o akşam son şansımızdı :) Neyse ki çekim konusunda bir karara varabildik :)

Ve tabii ertesi gün erkenden hastaneye gittim. Defne’nin uyanık annesi sanırım ben çekime geç kalmıyayım diye bana erken bir buluşma saati verdi. “Ahh ben daha şu kadar daha yatakta uyuyor olabilirdim” diye hayıflanırken, onları epey bekledikten sonra teşrif ettiler hastaneye :)

Bu arada unutmadan belirtmek isterim ki bir gün bir kızım olursa -ki öyle bir niyet yok, Allah isteyene versin, benim de oğluma sağlık sıhhat versin ama- isminin Defne olmasını çok isterim. Ege ve Defne…Kulağa ne hoş geliyor di mi? :)

Neysee, yine neşeli bir ekip, yine güle oynaya olan bir çekim günü… Defne’nin annesi Burcu zaten çok espirili, çok komik bir kadın. Onunlayken keyif almamak, gülmemek, eğlenmemek imkansız… Gülümseyerek girdi ameliyathaneye… Sonra ne oldu, bebeğine kavuşunca dünyaları unuttu. Yanında pekçok hazırlığı varken, “boşver şimdi onları böyle çek gitsin bizi” demeye başladı. :) Kızına aşık oldu. Saçı, makyajı, kılığının artık hiç önemi yoktu onun için.  Kollarında o varken dünyanın en güzel kadını olduğun farkındaydı…

Defne Bebeğime de diğer bebeklerime dilediğim gibi mutlu bir hayat diliyorum. Hayat neşesini ve güzelliğini annesinden almasını diliyorum. Onun gibi hayata gülerek ve espiri ile baksın… O pembiş yanaklarından öpüyorum.

Diğer Yazılar:

Lütfen yorum yazın!